Novinky

Interní koncert

pátek 28. února / 17:00 - 18:00  /  Hlavní budova - Koncertní sál

Okresní kolo - Hra na klavír

čtvrtek 5. března / 08:00 - 19:00  /  ZUŠ Pardubice Polabiny

karneval Morávková

sobota 7. března / 15:00 - 18:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

ples SRP ZUŠ K.Malicha

sobota 14. března / 20:00 - 02:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Zápis ,,TANEČNÍ 2020"

čtvrtek 19. března / 19:00 - 19:30  /  Hlavní budova - Budova ZUŠ, Holubova 1234

Krajské kolo - Dechové orchestry

sobota 21. března / 08:00 - 19:00  /  Občanská záložna - Přelouč

Prevence syndromu vyhoření a stresu – jak neplýtvat energií a uspět v práci a osobnostní rozvoj

pondělí 23. března / 08:30 - 13:00  /  Hlavní budova - Koncertní sál

Krajské kolo - Hra na kytaru

středa 25. března / 08:00 - 19:00  /  ZUŠ Havlíčkova Pardubice

Krajské kolo - Hra na smyčcové nástroje

pondělí 30. března / 08:00 - 19:00  /  ZUŠ Česká Třebová

Krajské kolo - Hra na klavír

úterý 31. března / 08:00 - 19:00  /  ZUŠ Vysoké Mýto

sraz Harmonikářů

sobota 4. dubna / 13:00 - 21:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Interní koncert

pondělí 6. dubna / 17:00 - 18:00  /  Hlavní budova - Koncertní sál

Jarní koncert

úterý 7. dubna / 14:00 - 15:00  /  Býšť - Učebna č. 1

Jarní koncert

středa 8. dubna / 14:00 - 15:00  /  Býšť - Učebna č. 1

Školení- využití ICT ve výuce ZUŠ

středa 15. dubna / 08:30 - 13:00  /  Hlavní budova - Koncertní sál

Workshop - elektrická kytara (M. Gregor)

středa 15. dubna / 13:00 - 18:00  /  Býšť - Učebna č. 1

Soustředění Maximix

neděle 19. dubna / 16:00 - 14:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Koncert učitelů s výstavou

středa 22. dubna / 18:00 - 19:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Koncert populární hudby

čtvrtek 23. dubna / 18:00 - 20:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Koncert vítězů Concerto Bohemia 2020

pátek 24. dubna / 19:00 - 21:00  /  Palác Žofín

Soustředění Green stinkers

neděle 26. dubna / 08:00 - 17:00  /  Býšť - Mazurovy chalupy

Vystoupení Maximix

sobota 25. dubna / 13:00 - 14:00  /  Chvojenec - fotbalové hřiště

2. Holické "sborování"

neděle 26. dubna / 13:00 - 16:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Duhová Křídla

úterý 28. dubna / 08:00 - 15:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Red Keys Bellow + SAFARI

neděle 3. května / 17:00 - 19:00  /  Choceň - Panský dům

Soustředění souborů a orchestrů ZUŠ Karla Malicha

neděle 10. května / 16:00 - 16:00  /  Tramtárije Horní Jelení

Koncert kostel Horní Jelení - Smyčcový orchestr

sobota 9. května / 17:00 - 19:00  /  kostel Horní Jelení

ZUŠ OPEN

pátek 15. května / 16:00 - 22:00  /  Hlavní budova - Budova ZUŠ, Holubova 1234

Závěrečný koncert kytarového oddělení I.

úterý 19. května / 17:00 - 19:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Závěrečný koncert kytarového oddělení II.

úterý 26. května / 17:30 - 19:00  /  Hlavní budova - Koncertní sál

Závěrečný koncert klávesového a pěveckého oddělení

čtvrtek 4. června / 18:00 - 19:30  /  Hlavní budova - Společenský sál

Taneční nanečisto

pátek 5. června / 20:00 - 21:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Třídní besídka žáků P. Bezdíčkové

čtvrtek 11. června / 18:00 - 19:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Třídní besídka žáků M. Berana

čtvrtek 18. června / 18:00 - 19:30  /  Hlavní budova - Koncertní sál

BaŠaPa - Dny Holicka - Festival Jaroslava Kocourka

neděle 21. června / 14:00 - 18:00  /  Náměstí T. G. Masaryka, Holice

koncert Dagmar Peckové "Zlatá pecka"

neděle 30. srpna / 18:00 - 21:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Taneční p.Flekrová

pátek 4. září / 20:00 - 20:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Taneční p.Flekrová

pátek 11. září / 20:00 - 23:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Taneční p.Flekrová

pátek 18. září / 20:00 - 22:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Veselá Trojka Tv Šlágr p.Janeba

pátek 25. září / 17:00 - 21:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Taneční p.Flekrová

sobota 26. září / 20:00 - 22:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Taneční p.Flekrová

pátek 2. října / 20:00 - 22:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Taneční p.Flekrová

pátek 9. října / 20:00 - 23:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Taneční p.Flekrová

pátek 16. října / 20:00 - 22:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Taneční p.Flekrová

pátek 23. října / 20:00 - 22:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Taneční p.Flekrová

pátek 6. listopadu / 18:30 - 22:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Taneční p.Flekrová

čtvrtek 12. listopadu / 18:00 - 22:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

HOLICKÝ KRAMFLÍČEK

sobota 14. listopadu / 08:00 - 19:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Taneční p.Flekrová

pátek 20. listopadu / 18:00 - 22:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Taneční p.Flekrová

pátek 27. listopadu / 18:30 - 22:00  /  Hlavní budova - Společenský sál