Novinky
Veřejná zkouška DO BaŠaPa
středa 3. dubna / 16:40 - 18:00 / Hlavní budova - Společenský sál
Interní koncert
středa 3. dubna / 18:00 - 19:00 / Hlavní budova - Koncertní sál
Interní koncert
čtvrtek 4. dubna / 18:00 - 19:00 / Hlavní budova - Koncertní sál
Aprílový koncert pop-rockové hudby & křest CD
pátek 5. dubna / 18:00 - 20:00 / Hlavní budova - Společenský sál
DPS Malicháček – zpěv na vernisáži výstavy TINGA TINGA
sobota 6. dubna / 14:00 - 15:00 / Muzeum dr. Emila Holuba
Soutěž Pro Bohemia Ostrava 2024
neděle 7. dubna / 09:00 - 19:00 / Ostrava
Krajské kolo soutěže - Hra na smyčcové nástroje
úterý 9. dubna / 08:00 - 13:00 / Hlavní budova - Budova ZUŠ, Holubova 1234
Zápis do výtvarného oboru Býšť
úterý 9. dubna / 15:45 - 16:45 / Býšť - Výtvarný obor
Hudební program pro mateřské školy - MŠ Horní Ředice
středa 10. dubna / 09:00 - 10:00 / Hlavní budova - Koncertní sál
Hudební program pro mateřské školy - MŠ Pardubická
středa 10. dubna / 10:00 - 11:00 / Hlavní budova - Koncertní sál
Koncert pro školní družinu - ZŠ Holubova
středa 10. dubna / 14:00 - 15:00 / Hlavní budova - Společenský sál
Na plný dech - koncert dechových orchestrů
středa 10. dubna / 17:00 - 19:00 / Hlavní budova - Společenský sál
Interní koncert žáků ze třídy M. Lisé a M. Berana
středa 10. dubna / 18:00 - 19:00 / Hlavní budova - Koncertní sál
Hudební program pro MŠ Veliny
čtvrtek 11. dubna / 09:30 - 10:00 / Hlavní budova - Koncertní sál
Hudební program pro mateřské školy - MŠ Holubova
čtvrtek 11. dubna / 10:00 - 11:00 / Hlavní budova - Koncertní sál
Koncert pro školní družinu - ZŠ Komenského
čtvrtek 11. dubna / 13:45 - 14:45 / Hlavní budova - Společenský sál
Hudební program pro MŠ - Staroholická
pátek 12. dubna / 09:30 - 10:30 / Hlavní budova - Koncertní sál
Krajské kolo soutěže - Dechové orchestry
sobota 13. dubna / 08:00 - 19:00 / ZUŠ Přelouč
Sraz harmonikářů
sobota 13. dubna / 14:00 - 19:00 / Hlavní budova - Společenský sál
Přehrávka na soutěž
pondělí 15. dubna / 18:30 - 19:00 / Hlavní budova - Společenský sál
Kytarová přehlídka souborů a orchestrů
úterý 16. dubna / 14:00 - 18:00 / ZUŠ Chrudim
Koncert učitelů
středa 17. dubna / 18:00 - 20:00 / Hlavní budova - Společenský sál
Krajské kolo soutěže - Jazzové a taneční orchestry
čtvrtek 18. dubna / 08:00 - 19:00 / ZUŠ Lanškroun
Beseda - Karel Malich
čtvrtek 18. dubna / 15:00 - 16:00 / Hlavní budova - Koncertní sál
Zápis do hudebního oboru
pátek 19. dubna / 14:00 - 17:00 / Hlavní budova - Koncertní sál
DOKD - Posezení při písničce
sobota 20. dubna / 15:00 - 19:00 / Hlavní budova - Společenský sál
Zápis do výtvarného oboru Dašice
středa 24. dubna / 16:00 - 17:00 / Dašice - Výtvarný obor
Zápis do hudebního oboru
středa 24. dubna / 16:01 - 18:00 / Hlavní budova - Učebna č. 7
Zápis do výtvarného oboru Holice
čtvrtek 25. dubna / 15:00 - 17:00 / Hlavní budova - Výtvarný obor
Zápis do výtvarného oboru Holice
pátek 3. května / 15:00 - 17:00 / Hlavní budova - Výtvarný obor
Soustředění souborů a orchestrů ZUŠ
neděle 5. května / 16:00 - 16:00 / Tramtáryje Horní Jelení
Květnový koncert - symfonický orchestr
neděle 12. května / 17:00 - 19:00 / Kostel Horní Jelení
Zastupitelstvo města Holice - jednání
pondělí 13. května / 18:00 - 19:00 / Hlavní budova - Společenský sál
Festival Jana Holuba
neděle 19. května / 14:00 - 18:00 / Hlavní budova - Budova ZUŠ, Holubova 1234
Třídní koncert (p. uč. Lisý)
pondělí 20. května / 17:00 - 19:00 / Hlavní budova - Koncertní sál
Závěrečný koncert strunného oddělení I.
úterý 21. května / 17:30 - 19:00 / Hlavní budova - Koncertní sál
Akordeonový koncert žáků ZUŠ a studentů Konzervatoře Pardubice
čtvrtek 23. května / 18:00 - 19:00 / Hlavní budova - Společenský sál
ZUŠ OPEN
pátek 24. května / 18:00 - 19:00 / Hlavní budova - Budova ZUŠ, Holubova 1234
IV. Holické sborování – přehlídka pěveckých sborů v rámci Roku české hudby
neděle 26. května / 15:00 - 18:00 / Hlavní budova - Společenský sál
Závěrečný koncert kláves. a pěvec. odd.
čtvrtek 30. května / 18:00 - 19:30 / Hlavní budova - Společenský sál
Postupové zkoušky - dechové a bicí oddělení
čtvrtek 6. června / 13:30 - 16:30 / Hlavní budova - Učebna č. 9
Absolventský koncert s výstavou
pondělí 3. června / 18:00 - 19:00 / Hlavní budova - Společenský sál
Závěrečný koncert strunného oddělení II. + PKS
úterý 4. června / 17:30 - 19:00 / Hlavní budova - Společenský sál
Absolventský koncert s výstavou II
středa 5. června / 18:00 - 19:00 / Hlavní budova - Společenský sál
Závěrečný koncert dechové a bicí oddělení
čtvrtek 6. června / 17:00 - 19:00 / Hlavní budova - Společenský sál
Absolventský koncert III
pondělí 10. června / 18:00 - 19:00 / Africké museum Dr. E. Holuba, Holice
Absolventský koncert s výstavou IV
čtvrtek 13. června / 18:00 - 19:00 / Hlavní budova - Společenský sál
Třídní koncert violoncell (uč.Kanda)
pondělí 17. června / 17:00 - 19:00 / Hlavní budova - Koncertní sál
Závěrečný koncert strunného oddělení III. + KO
úterý 18. června / 17:30 - 19:00 / Hlavní budova - Společenský sál
Závěrečný harfový koncert
středa 19. června / 18:00 - 19:00 / Hlavní budova - Koncertní sál