Novinky

Vánoční koncert Roveň

úterý 12. prosince / 17:00 - 18:00  /  Dolní Roveň - Učebna č. 2

Vánoční koncert Roveň

středa 13. prosince / 17:00 - 18:00  /  Dolní Roveň - Učebna č. 2

Jarmark - Flétnové vystoupení

čtvrtek 14. prosince / 16:00 - 16:30  /  Býšť - Učebna č. 1

Jarmark - Maximix

čtvrtek 14. prosince / 16:00 - 17:00  /  ZŠ Býšť - hala

Vánoční koncert kytarového oddělení

čtvrtek 14. prosince / 17:30 - 19:30  /  Hlavní budova - Koncertní sál

Koncert klávesového a pěveckého oddělení a LDO

čtvrtek 14. prosince / 18:00 - 20:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Zkouška Dětského domova

čtvrtek 14. prosince / 19:30 - 20:30  /  Hlavní budova - Koncertní sál

Taneční představení - Louskáček

pátek 15. prosince / 10:00 - 11:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Vánoční koncert - pěvecké oddělení + harfa

pátek 15. prosince / 18:00 - 19:00  /  Hlavní budova - Koncertní sál

Vánoční koncert

neděle 17. prosince / 15:00 - 16:30  /  Obecní úřad Chvojenec

Vánoční výstava VO

pondělí 18. prosince / 13:00 - 17:45  /  Hlavní budova - Společenský sál

Vánoční koncert Smyčcového oddělení

pondělí 18. prosince / 18:00 - 20:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Vánoční výstava VO

středa 20. prosince / 13:00 - 17:45  /  Hlavní budova - Společenský sál

Vánoční koncert

úterý 19. prosince / 15:00 - 16:30  /  Býšť - Učebna č. 1

Taneční představení Východočeské divadlo Pardubice

úterý 19. prosince / 16:30 - 18:00  /  Východočeské divadlo Pardubice

Vánoční koncert - kostel sv. Martina

úterý 19. prosince / 17:00 - 19:00  /  Kostel Holice

Vánoční koncert

středa 20. prosince / 15:00 - 16:30  /  Býšť - Učebna č. 1

Dechové Vánoce

středa 20. prosince / 18:00 - 19:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Vánoční pásmo LDO

středa 20. prosince / 18:00 - 19:00  /  Hlavní budova - Koncertní sál

Vánoční besídka DDM Holice

čtvrtek 21. prosince / 16:00 - 18:00  /  Hlavní budova - Koncertní sál

Vánoční koncert

čtvrtek 21. prosince / 17:00 - 19:00  /  Sokolovna Dolní Roveň

Vánoční koncert

sobota 23. prosince / 16:00 - 17:30  /  Kaple andělů strážných Borek

Štědrý den v Muzeu

neděle 24. prosince / 13:00 - 15:00  /  Muzeum Dr. E.Holuba

Svatoštěpánský koncert u jesliček

úterý 26. prosince / 15:00 - 16:00  /  Kostel sv. Martina Holice

Tříkrálový koncert -kostel sv. Václava

čtvrtek 4. ledna / 18:00 - 19:00  /  Kostel Horní Ředice

Tříkrálový koncert - KD Holice

pátek 5. ledna / 18:00 - 20:00  /  KD Holice

Školní kolo - zpěv

pátek 19. ledna / 14:00 - 15:00  /  Hlavní budova - Koncertní sál

Třídní koncert žáků T. Vostřelové a M. Janáčková

pátek 19. ledna / 17:00 - 18:30  /  Hlavní budova - Koncertní sál

školní kolo - Hra na dřevěné dechové nástroje

středa 7. února / 18:00 - 20:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Workshop - zpěv

pátek 9. února / 14:00 - 18:00  /  Hlavní budova - Koncertní sál

školní kolo - Hra na žesťové dechové nástroje + bicí

středa 14. února / 18:00 - 20:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Divadelní představení pro SŠA Holice

pondělí 19. února / 08:00 - 11:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Okresní kolo Taneční obor

úterý 20. února / 08:00 - 19:00  /  KD Hronovická Pardubice

Okresní kolo ve hře na dřevěné dechové nástroje

pondělí 26. února / 08:00 - 19:00  /  ZUŠ Přelouč

Okresní kolo - Sólový a komorní zpěv

úterý 27. února / 08:00 - 19:00  /  ZUŠ Havlíčkova, Pardubice

Okresní kolo ve hře na dechové nástroje žesťové

středa 28. února / 08:00 - 19:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Sportovec roku

neděle 4. března / 15:00 - 16:00  /  Sportovní hala

Okresní kolo ve hře na dřevěné dechové nástroje - Hra na flétnu

úterý 6. března / 08:00 - 19:00  /  ZUŠ Lonkova, Pardubice

Krajské kolo Smyčcových orchestrů

čtvrtek 22. března / 18:00 - 19:00  /  ZUŠ Polička

Krajské kolo ve hře dechových a bicích nástrojů

úterý 27. března / 08:00 - 20:00  /  ZUŠ Vysoké Mýto

Krajské kolo Sólový a komorní zpěv

středa 28. března / 08:00 - 20:00  /  ZUŠ Pardubice Havlíčkova

Jednání ústřední umělecké rady (sekce bicích nástrojů)

pátek 13. dubna / 10:00 - 12:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Soustředění souborů, sborů a orchestrů ZUŠ Karla Malicha

neděle 29. dubna / 15:00 - 17:00  /  RZ Radost Horní Jelení

Krajské kolo Taneční obor

pondělí 30. dubna / 09:00 - 20:00  /  ZUŠ Skuteč

Koncert Horní Jelení

neděle 13. května / 16:00 - 18:00  /  kostel Horní Jelení

Ústřední kolo ČR ve hře na bicí nástroje

neděle 20. května / 07:00 - 20:00  /  Hlavní budova - Budova ZUŠ, Holubova 1234

ZUŠ Open

čtvrtek 24. května / 16:00 - 21:00  /  Hlavní budova - Budova ZUŠ, Holubova 1234

Vánoční besídka Dětského domova

čtvrtek 20. prosince / 16:00 - 18:00  /  Hlavní budova - Koncertní sál