Novinky

ZUŠ OPEN

pátek 24. května / 16:00 - 19:00  /  Hlavní budova - Budova ZUŠ, Holubova 1234

ZUŠ OPEN

pátek 24. května / 17:00 - 21:00  /  Sokolský park, Holice

BaŠaPa XXX. Čermákovo Vysoké Mýto

sobota 25. května / 10:30 - 20:00  /  Vysoké Mýto

IV. Holické sborování – přehlídka pěveckých sborů v rámci Roku české hudby

neděle 26. května / 15:00 - 18:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Postupové zkoušky smyčcové oddělení

pondělí 27. května / 13:00 - 19:00  /  Hlavní budova - Koncertní sál

Inspirace stromy

středa 19. června / 18:00 - 19:00  /  Obecní knihovna v Býšti

Závěrečný koncert kláves. a pěvec. odd.

čtvrtek 30. května / 18:00 - 19:30  /  Hlavní budova - Společenský sál

BaŠaPa - ZUŠ Open Pardubického kraje

neděle 2. června / 15:00 - 15:40  /  Klášter Hora Matky Boží, Dolní Hedeč u Králík

Postupové zkoušky - dechové a bicí oddělení

čtvrtek 6. června / 13:30 - 16:30  /  Hlavní budova - Učebna č. 9

Absolventský koncert s výstavou

pondělí 3. června / 18:00 - 19:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Závěrečný koncert strunného oddělení II. + PKS

úterý 4. června / 17:30 - 19:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Absolventský koncert s výstavou II

středa 5. června / 18:00 - 19:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Závěrečný koncert dechové a bicí oddělení

čtvrtek 6. června / 17:00 - 19:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Třídní koncert Pavly Bezdíčkové

čtvrtek 6. června / 18:00 - 19:00  /  Hlavní budova - Koncertní sál

BaŠaPa - Kmochův Kolín 2024

pátek 7. června / 16:15 - 16:45  /  Kolín

Třídní Koncert (pí uč. Lisá)

pátek 7. června / 17:00 - 18:00  /  Hlavní budova - Koncertní sál

Výstava obrazů žáků VO

pátek 7. června / 18:00 - 22:00  /  kostel sv. Václava, Horní Ředice

Noc kostelů

pátek 7. června / 19:30 - 20:30  /  Veliny - kostel

Hra na harfu - Ústřední kolo soutěže ZUŠ

neděle 9. června / 09:00 - 18:00  /  Praha

Absolventský koncert III - kytara !!!!

pondělí 10. června / 18:00 - 19:00  /  Africké museum Dr. E. Holuba, Holice

Maximix - Zahradní slavnost ZŠ Býšť

pondělí 10. června / 18:00 - 19:00  /  Zahrada ZŠ Býšť

Třídní koncert Terezy Vostřelové

středa 12. června / 18:00 - 19:00  /  Hlavní budova - Koncertní sál

Absolventský koncert s výstavou IV

čtvrtek 13. června / 18:00 - 19:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Třídní koncert violoncell (uč.Kanda)

pondělí 17. června / 17:00 - 19:00  /  Hlavní budova - Koncertní sál

Třídní koncert p.uč. Valentových

úterý 18. června / 17:30 - 19:00  /  Hlavní budova - Koncertní sál

Závěrečný koncert strunného oddělení III. + KO

úterý 18. června / 17:30 - 19:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Zrcadlo umění Pardubice

čtvrtek 20. června / 16:00 - 17:00  /  Třída Míru, Pardubice

BaŠaPa - Zrcadlo umění, Pardubice

pátek 21. června / 16:00 - 19:00  /  Pernštýnské nám., Pardubice

Maximix - Holické slavnosti

pátek 21. června / 18:00 - 19:00  /  KD Holice

BaŠaPa - městské slavnosti, Holice

sobota 22. června / 13:00 - 14:00  /  Holice

Zastupitelstvo města Holice - jednání

pondělí 24. června / 18:00 - 19:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Závěrečný harfový koncert

středa 26. června / 17:00 - 18:00  /  Hlavní budova - Koncertní sál

BaŠaPa - Příměstský tábor

pátek 30. srpna / 09:00 - 17:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

BaŠaPa - Jeníšovice

neděle 1. září / 13:30 - 14:30  /  Jeníšovice - fotbalové hřiště

Taneční p.Flekrová zahajovací lekce

pátek 6. září / 20:00 - 23:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Taneční p.Flekrová

pátek 13. září / 18:00 - 22:30  /  Hlavní budova - Společenský sál

Zastupitelstvo města Holice - jednání

pondělí 16. září / 18:00 - 19:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Taneční p.Flekrová

pátek 20. září / 18:00 - 22:30  /  Hlavní budova - Společenský sál

Taneční p.Flekrová

pátek 27. září / 18:00 - 22:30  /  Hlavní budova - Společenský sál

Taneční p.Flekrová-prodloužená

pátek 4. října / 20:00 - 23:30  /  Hlavní budova - Společenský sál

Taneční p.Flekrová

pátek 11. října / 18:00 - 22:30  /  Hlavní budova - Společenský sál

Taneční p.Flekrová

pátek 18. října / 18:00 - 22:30  /  Hlavní budova - Společenský sál

Taneční p.Flekrová

pátek 25. října / 18:00 - 22:30  /  Hlavní budova - Společenský sál

Taneční p.Flekrová-prodloužená

pátek 1. listopadu / 18:00 - 22:30  /  Hlavní budova - Společenský sál

Taneční p.Flekrová-prodloužená

sobota 2. listopadu / 20:00 - 23:30  /  Hlavní budova - Společenský sál

Taneční p.Flekrová

pátek 8. listopadu / 18:00 - 22:30  /  Hlavní budova - Společenský sál

Zastupitelstvo města Holice - jednání

pondělí 11. listopadu / 18:00 - 19:00  /  Hlavní budova - Společenský sál

Taneční p.Flekrová

pátek 15. listopadu / 18:00 - 22:30  /  Hlavní budova - Společenský sál

Taneční p.Flekrová ples ,,VĚNEČEK,,

pátek 29. listopadu / 19:30 - 23:30  /  Hlavní budova - Společenský sál

Taneční p.Flekrová VĚNEČEK

sobota 30. listopadu / 19:30 - 23:30  /  Hlavní budova - Společenský sál